تصویر ثابت

ایران پنجره - صفحه اصلی

تعویض پنجره


یکی از آسانترین فعالیت ها برای بازسازی یا نوسازی ساختمان ها، تعویض پنجره قدیمیبا پنجره دوجداره می باشد که بدون خرابی و در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین تاثیر را می گذارد. در تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره نیازی به تخلیه محل پروژه نمی باشد.

مزایای متعددی برای نصب پنجره های یو پی وی سی وجود دارد که کاهش مصرف انرژی همه آن نیست و صرفه جویی مالی در ازای کاهش هزینه قبض ها، سادگی نگهداری از این پنجره ها، دوام و امنیت نیز از جمله این مزایا می باشند. علاوه بر این، هزینه پنجره های UPVC در مقایسه با جایگزین هایی مانند آلومینیوم و چوب کم می باشد. در ضمن UPVC با ظاهری جذاب می تواند با ارائه طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف با طراحی های متفاوت ساختمان ها مطابقت و هماهنگی داشته باشد.

 

توری پلیسه


توری پلیسه نسل جدید توری های پشه بند می باشند که به جای توری های ثابت سنتی در انواع پنجره های چوبی ، آهنی ، آلومینیومی و پی وی سی قابل استفاده می باشند. از مزایای این توری پلیسه این است که چارچوب توری در اثر باز و بسته شدن دیگر دفرمه نمی شود و از طرف دیگر با توجه به باز و بسته شدن خود تور داخل چارچوب، طول عمر توری بیشتر می شود و نظافت آن آسانتر است. بدین معنی که فقط در زمان نیاز به استفاده از توری ، آن را باز کرده و در صورت عدم نیاز به توری مانند فصل سرما و یا در مواقعی که از سیستم های خنک کننده داخل خانه ها استفاده می شود و پنجره و درها بسته هستند توری پلیسه نیز بسته شده و داخل کلاف خود قرار می گیرد. بدین ترتیب بطور مدام در مجاورت نور خورشید و بارش باران و گرد و خاک قرار نمی گیرد.

 

شیشه سکوریت و آینه کاری


آینه کاری امروزی برای طراحی داخلی منازل دلباز و روشن ترفندهای طراحی داخلی: شیشه و آیینه دو بخشی هستند که می توانند به طراحی داخلی منزل ها درخشش و جذابیت بی حد و وصفی ببخشد.

حضور هر کدام از آن ها می تواند چشم ها و توجهات را به خود جلب کند، خلاصه آن که این دو متریال چه با هم چه به صورت جدا قدرت آن را دارند که در دکوراسیون داخلی خانه تان غوغا به پا کنند. ما هم پیش خودمان فکر کردیم شاید بد نباشد که یکی از مطالب امروزمان را به استفاده از شیشه های رنگی و آینه کاری های مدرن در دکوراسیون داخلی اختصاص دهیم و شما را با آن ها بیشتر آشنا کنیم و از آن جایی که در هر کاری بهتر است از مشاوره افراد با تجربه استفاده کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رضایت شما هدف ماست

ایران پنجره با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات یو پی وی سی با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد.
درباره ایران پنجره

ایران پنجره یکی از فروشگاه هایی است در زمینه توری پلیسه، شیشه و آیینه، پنجره های دو جداره و تعویض با پنجره های قدیمی فعالیت دارد که بخش عمده فعالیت این واحد در زمینه تعویض پنجره های قدیمی است

بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی کارفرمایان میباشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات میباشند و اینچنین است که ما همچنان پایدار و خدمتگذاری امین و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم

ادامه مطالب

با ما کیفیت را تجربه کنید

ایران پنجره ارائه کننده انواع پنجره دو جداره مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع می باشد